Link Icons (3.1.0-rc1) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Label
de: Beschriftung

en: Preview
de: Vorschau

en: Add another
de: Weiteren Beitrag erstellen

en: Fields
de: Felder

en: Medium
de: Mittel

en: Link URL
de: Link-URL

en: Class
de: Klasse

en: Add service
de: Dienst hinzufügen

en: Brand
de: Marke

en: Paypal
de: PayPal

en: Configuration settings
de: Konfigurationseinstellungen

en: Light
de: Hell

en: Icon name
de: Symbolname

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Link title
de: Link-Titel

en: last.fm
de: Last.FM

en: Fixed width
de: Feste Breite

en: Natural
de: Natürlich

en: Icon color
de: Icon-Farbe

en: Variable width
de: Variable Breite

en: Size of the icon
de: Piktogrammgröße

en: Not enabled while in maintenance mode
de: Im Wartungsmodus nicht aktiviert

en: Meetup
de: Meeting
