Link Icons (3.1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
