Link Icons (3.1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
