Link Icons (3.1.0-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Solid
my: သိပ်သည်း
