Link Icons (3.1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Medium
ro: Mediu

en: Link URL
ro: URL Link

en: Class
ro: Clasă

en: Uses
ro: Foloseşte
