Link Icons (3.1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Link URL
ug: ئۇلانما ئادرېسى

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى
