Link Icons (3.1.0-rc3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Medium
km: មធ្យម

en: Uses
km: ប្រើ

en: Fixed width
km: ទទឹង​​ថេរ
