Link Icons (3.1.0-rc3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Add another
tr: Başka ekle

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Fields
tr: Alanlar

en: Medium
tr: Orta

en: Link URL
tr: Bağlantı URL

en: Class
tr: Sınıf

en: Google Maps
tr: Google Haritalar

en: Uses
tr: Kullanım

en: Link title
tr: Bağlantı başlığı

en: Fixed width
tr: Sabit genişlik
