Link Icons (3.1.0-rc5) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Fields
el: Πεδία

en: Medium
el: Μέσο

en: Link URL
el: URL συνδέσμου

en: Class
el: Κλάση

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: Fixed width
el: Σταθερό πλάτος
