Link Icons (3.1.0-rc5) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Preview
ja: プレビュー

en: Hostname
ja: ホスト名

en: Fields
ja: フィールド

en: Medium
ja: 中程度

en: Link URL
ja: リンク URL

en: Class
ja: クラス

en: Uses
ja: 機能

en: Link title
ja: リンクタイトル

en: Fixed width
ja: 固定幅

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: Tablet
ja: タブレット
