Link Icons (3.1.0-rc5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Fields
ka: ველები

en: Medium
ka: საშუალო

en: Link URL
ka: ბმულის მისამართი
