Link Icons (3.1.0-rc6) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: ID
eo: Identigilo

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Medium
eo: Medio

en: Google
eo: Guglo
