Link Icons (3.1.0-rc6) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: ID
eu: IDa

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Medium
eu: Ertaina

en: Link URL
eu: Esteka URLa

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: Fixed width
eu: Zabalera finkoa
