Link Icons (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Fields
ca: Camps

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: Class
ca: Classe

en: Solid
ca: Sòlid

en: Services
ca: Serveis

en: About
ca: Detalls

en: Light
ca: Clar

en: Uses
ca: Usos

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Fixed width
ca: Amplada fixa
