Link Icons (8.x-2.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Add another
cs: Přidat další

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Fields
cs: Pole

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: Class
cs: Třída

en: Services
cs: Služby

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Fixed width
cs: Pevná šířka
