Link iframe formatter (2.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: On
es: Activado

en: Off
es: Desactivado

en: Fields
es: Campos

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Class
es: Clase
