Link iframe formatter (2.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: On
vi: Bật

en: Off
vi: Tắt

en: Fields
vi: Các trường

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Class
vi: Lớp
