Link iframe formatter (2.1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད
