Link iframe formatter (2.1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Fields
lv: Lauki

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums
