Link iframe formatter (2.1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: On
sv: På

en: Off
sv: Av

en: Fields
sv: Fält

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Class
sv: Klass
