Link iframe formatter (2.1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Fields
cs: Pole

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Class
cs: Třída
