Link iframe formatter (2.1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: On
hi: चालू

en: Off
hi: बंद

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई
