Link iframe formatter (2.1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: On
it: Acceso

en: Off
it: Spento

en: Fields
it: Campi

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Class
it: Classe
