Link partners (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Links
sv: Länkar

en: Length
sv: Längd

en: Alternative text
sv: Alternativ text

en: Summary or trimmed
sv: Sammanfattning eller nedkortad

en: Trim length
sv: Korta ned längd
