Link partners (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Links
ar: روابط

en: Length
ar: الطول

en: Format
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: Summary or trimmed
ar: الملخص أو المشذب

en: Trim length
ar: طول المقطع المشذب
