Link partners (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Links
he: קישורים

en: Length
he: אורך

en: Format
he: פורמט

en: Alternative text
he: כיתוב חילופי

en: Summary or trimmed
he: מסוכם או קצוץ

en: Trim length
he: מספר תווים להצגה
