Link partners (8.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Links
it: Collegamenti

en: Length
it: Lunghezza

en: Format
it: Formato

en: Alternative text
it: Testo alternativo

en: Summary or trimmed
it: Riassunto o troncato

en: Trim length
it: Lunghezza del testo troncato
