Link partners (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Length
nl: Lengte

en: Format
nl: Opmaak

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: Summary or trimmed
nl: Samenvatting of ingekorte tekst

en: Trim length
nl: Lengte beperken
