Link partners (8.x-1.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Links
lv: Saites

en: Length
lv: Garums

en: Format
lv: Formāts

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts

en: Summary or trimmed
lv: Kopsavilkums vai apgriezts

en: Trim length
lv: Griezuma garums
