Link partners (8.x-1.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Links
ro: Legături

en: Length
ro: Lungime

en: Alternative text
ro: Text alternativ

en: Summary or trimmed
ro: Sumar sau tăiat

en: Trim length
ro: Taie din lungime
