Link partners (8.x-1.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Links
ca: Enllaços

en: Length
ca: Llargada

en: Alternative text
ca: Text alternatiu

en: Summary or trimmed
ca: Resum o retallat

en: Trim length
ca: Retalla la llargada
