Link partners (8.x-1.0-alpha7) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Length
hu: Hosszúság

en: Format
hu: Formátum

en: ID
hu: Azonosító

en: Alternative text
hu: Alternatív szöveg

en: Summary or trimmed
hu: Összefoglalóval, vagy a teljes szöveg eleje

en: Trim length
hu: Levágás hossza
