Link partners (8.x-1.0-alpha8) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Links
hi: लिंक

en: Length
hi: लंबाई

en: Format
hi: प्रारूप

en: ID
hi: आईडी

en: Trim length
hi: ट्रिम लंबाई
