Link partners (8.x-1.0-alpha9) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Links
et: Lingid

en: Length
et: Pikkus

en: Format
et: Vorming

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Summary or trimmed
et: Kokkuvõte või kärbitud

en: Trim length
et: Lühenda pikkust
