Link Field Preview (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: URL
be: Спасылка

en: Text
be: Тэкст

en: Options
be: Налады

en: characters
be: знакі

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Number of rows: @rows
be: Нумар радоў: @rows
