Link Field Preview (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Text
cy: Testun

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Open link in new window
cy: Agor dolen mewn ffenestr newydd
