Link Field Preview (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Text
et: Tekst

en: Options
et: Valikud

en: Open link in new window
et: Ava link uues aknas

en: Link text
et: Lingi tekst

en: characters
et: tähemärgid

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Trim link text length
et: Lühenda lingi teksti pikkust

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
et: Jäta tühjaks, et lubada piiramatut lingi teksti pikkust.

en: URL only
et: Ainult URL

en: Show URL as plain text
et: Näita URL-i tavatekstina

en: Add rel="nofollow" to links
et: Lisa linkidele rel="nofollow"

en: Link text trimmed to @limit characters
et: Lingi teksti pikkus piiratud @limit tähemärgini

en: Link text not trimmed
et: Lingi teksti pikkus pole piiratud

en: Show URL only as plain-text
et: Näita URL-i ainult tavatekstina

en: Show URL only
et: Näita ainult URL-i

en: Add rel="@rel"
et: Lisa rel="@rel"

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Placeholder for URL
et: Placeholder URL-i jaoks

en: Placeholder for link text
et: Placeholder lingi teksti jaoks

en: No placeholders
et: Placeholder-id puuduvad

en: Title placeholder: @placeholder_title
et: Pealkirjade placeholder: @placeholder_title

en: URL placeholder: @placeholder_url
et: URL-i placeholder: @placeholder_url

en: Adding link text
et: Lingi teksti lisamine

en: Displaying link text
et: Lingi teksti kuvamine

en: Adding attributes to links
et: Lingile atribuutide lisamine

en: Validating URLs
et: URL-ide valideerimine

[ctx: Validation]
en: Link URI can be accessed by the user.
et: Lingi URI on ligipääsetav kasutaja poolt.

en: The path '@uri' is inaccessible.
et: Teekonnale '@uri' puudub ligipääs.

en: The path '@uri' is invalid.
et: Teekond '@uri' on kehtetu.

[ctx: Validation]
en: No dangerous external protocols
et: Ebaturvalised välised protokollid pole lubatud

[ctx: Validation]
en: No broken internal links
et: Katkised sisemised lingid pole lubatud

en: Setting the allowed link type
et: Lubatud lingitüüpide sättimine

en: In the field settings you can define the allowed link type to be <em>internal links only</em>, <em>external links only</em>, or <em>both internal and external links</em>. <em>Internal links only</em> and <em>both internal and external links</em> options enable an autocomplete widget for internal links, so a user does not have to copy or remember a URL.
et: Välja seadetes saab valida, kas lubatud lingi tüüp on <em>ainult sisemised lingid</em>, <em>ainult välised lingid</em>, või <em>sisemised ja välised lingid</em>. <em>Ainult sisemised lingid</em> ja <em>sisemised ja välimised lingid</em> valikud lülitavad sisse automaatjätkamise vidina sisemiste linkide jaoks, seega kasutaja ei pea neid URL-e kopeerima või meelde jätma.

en: Number of rows: @rows
et: Ridade arv: @rows
