Link Field Preview (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Text
gu: લખાણ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: URI
gu: યુઆરઆઇ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Number of rows: @rows
gu: પંક્તિઓની સંખ્યા: @rows
