Link field Preview (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: URL
he: כתובת URL

en: Text
he: טקסט

en: Options
he: אפשרויות

en: Open link in new window
he: פתח קישור בחלון חדש

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: characters
he: תוים

en: URI
he: כתובת URI

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
he: השאירו ריק כדי לאפשר אורך בלתי מוגבל לטקסט הקישור.

en: @title field is required if there is @uri input.
he: השדה @title נדרש כאשר קיים שדה @uri.

en: The @uri field is required when the @title field is specified.
he: השדה @uri נדרש כאשר יש @title.
