Link Field Preview (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Text
hr: Tekst

en: Options
hr: Opcije

en: Open link in new window
hr: Otvori link u novom prozoru

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: characters
hr: znakovi

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
