Link Field Preview (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Text
ku: دەق

en: characters
ku: هێما

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
