Link field Preview (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Text
lt: Tekstas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: characters
lt: simboliai

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: The path '@uri' is invalid.
lt: Kelias '@uri' neteisingas.
