Link field Preview (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Text
lv: Teksts

en: Options
lv: Iespējas

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Link text
lv: Saites teksts

en: characters
lv: simboli

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Add rel="nofollow" to links
lv: Pievienot saitēm rel="nofollow".

en: Add rel="@rel"
lv: Pievienot rel="@rel"
