Link Field Preview (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Open link in new window
bo: སྒྲོམ་གསར་བའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ཐག་ཁ་ཕྱེ་བ

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
