Link Field Preview (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Text
el: Κείμενο

en: Options
el: Επιλογές

en: Open link in new window
el: Άνοιγμα του συνδέσμου σε νέο παράθυρο

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: characters
el: χαρακτήρες

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Add rel="nofollow" to links
el: Προσθήκη rel="nofollow" στους συνδέσμους

en: Show URL only
el: Προβολή URL μόνο

en: Add rel="@rel"
el: Προσθήκη rel="@rel"

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: Managing and displaying link fields
el: Διαχείριση και προβολή των πεδίων συνδέσμου

en: Adding link text
el: Προσθήκη κειμένου συνδέσμου

en: Displaying link text
el: Προβολή κειμένου συνδέσμου

en: Number of rows: @rows
el: Αριθμός σειρών: @rows
