Link Field Preview (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Open link in new window
ka: ბმულის ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: characters
ka: სიმბოლოები
