Link field Preview (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: URL
ne: यूआरएल

en: Text
ne: अक्षर

en: About
ne: बारेमा
