Link Field Preview (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Text
sl: Besedilo

en: Options
sl: Možnosti

en: characters
sl: znaki

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
