Link field Preview (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Text
ast: Testu

en: Options
ast: Opciones

en: characters
ast: caráuteres
