Link field Preview (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: characters
hy: նիշերը

en: Uses
hy: Օգտագործում
